Pasiūlymas

Įmonės pavadinimo keitimas – 190 Eur!

Šiuo metu taikoma speciali įmonės pavadinimo keitimo kaina – 190 Eur.

Į kainą įskaičiuota: teisinių dokumentų rengimo paslaugos, pavadinimo įtraukimas į laikiną Juridinių asmenų registrą, viešas paskelbimas, įstatų įregistravimas Juridinių asmenų registre, išrašo užsakymas.

Pasiūlymas galioja iki kovo 31 d.

Dėl šio pasiūlymo prašome kreiptis tel. +370 614 22228 arba el. paštu info@juriscon.lt ir visos paslaugos bus Jums suteiktos neišeinant iš namų!

Akcija

Nauja UAB tik už 150 €!

Per 4 dienas atliksime naujo UAB steigimo darbus, tai yra rezervuosime Jūsų pasirinktą bendrovės pavadinimą, suformuosime už Jus 2.500 € įstatinį kapitalą, pagaminsime antspaudą ir atidarysime banko sąskaitą.

Akcija

UAB steigimo dokumentai – tik 30 €!

UAB „Juriscon“ visada džiugina savo Klientus: UAB steigimo dokumentų paruošimas (įstatai, steigimo aktas/sutartis, steigėjo sprendimas/steigiamojo susirinkimo protokolas) – tik už 30 eurų.

Akcija

Įstatų keitimas – tik už 45 €!

Primename, kad visos įsteigtos įmonės nuo 2015 m. sausio 1 d. turi pakeisti įstatus, t.y. perskaičiuoti įstatuose nurodytą įstatinio kapitalo dydį ir akcijų nominalią vertę iš litų į eurus bei pateikti Juridinių asmenų registrui pakeistus bendrovės įstatus iki 2016 m. gruodžio 31 d.
Mes galime pakeisti įstatus elektroniniu būdu ir užregistruoti juos Juridinių asmenų registre.
Reikalingi dokumentai:

  • bendrovės įstatai,
  • bendrovės registracijos pažymėjimas (išrašas iš Juridinių asmenų registro),
  • duomenys apie bendrovės akcininkus (vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, turimų akcijų skaičius),
  • duomenys apie bendrovės vadovą (vardas, pavardė, asmens kodas, adresas).

Dokumentus parengiame per 1 darbo dieną. Pakeistų bendrovės įstatų įregistravimas Juridinių asmenų registre trunka iki 3 darbo dienų.