Kokiais atvejais galima įsteigti įmonę (UAB, MB ir kt.) su užsienio pavadinimu?

Šiuo metu galiojančių teisės aktų bendrosios nuostatos neleidžia sudaryti įmonių pavadinimų užsienio kalba, išskyrus įmonių (UAB, MB ir kt.), susijusių su užsienio įmonėmis ar prekių ženklais sudaromus pavadinimus.

Tam, kad būtų galima įsteigti įmonę (UAB, MB ir kt.) su užsienio pavadinimu, reikalingas Lietuvos ar užsienio juridinio asmens arba prekių ženklo savininko sutikimas naudoti šio Lietuvos ar užsienio juridinio asmens pavadinimą arba prekių ženklą.

Kartu su užsienio juridinio asmens sutikimu VĮ „Registrų centras“ pateikiami registro, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie tą juridinį asmenį, išrašas ar kitas dokumentas, patvirtinantis, kad juridinis asmuo įregistruotas. Užsienio juridinio asmens išrašas ar kitas dokumentas, patvirtinantis, kad juridinis asmuo įregistruotas, turėtų būti patvirtintas pažyma Apostille ir išverstas į lietuvių kalbą. Užsienio dokumentai, išduoti Moldovos Respublikoje, Estijos Respublikoje, Latvijos Respublikoje, Rusijos Federacijoje, Ukrainoje atleidžiami nuo jų tvirtinimo pažyma Apostille.

 

Kreipkitės į mus ir mes suteiksime Jums visą informaciją apie įmonės su užsienio pavadinimu steigimą:

Kontaktai:

UAB „Juriscon“

Konstitucijos pr. 23C-109, Vilnius

Tel. +37061422228

+37060022500

El. p. info@juriscon.lt