Įmonės steigimas neišeinant iš namų

Įmonę (UAB, MB ir kt.) galima įsteigti nuotoliniu būdu net neišeinant iš namų. Tai greitesnis, lengvesnis ir pigesnis steigimo būdas lyginant su įmonės (UAB, MB ir kt.) steigimu įprastu būdu (per notarą). Įmonės (UAB, MB ir kt.) steigimas nuotoliniu būdu galimas tik prisijungus prie sistemos kvalifikuotu el. parašu.

Steigiant įmonę (UAB, MB ir kt.) nuotoliniu būdu galima naudotis šiais el. parašais:

  • VĮ „Registrų centras“ Sertifikatų centro išduotu kvalifikuotu sertifikatu;
  • Mobiliojo ryšio operatorių – Bitė, Telia, Tele2 ir Teledema išduotais kvalifikuotais sertifikatais;
  • Asmens dokumentų išrašymo centro prie Vidaus reikalų ministerijos išduota asmens tapatybės kortele, kurioje įrašyti asmens atpažinimo elektroninėje erdvėje ir kvalifikuoto parašo sertifikatai.

 

Steigiamos įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimas turi būti laikinai įtrauktas į Juridinių asmenų registrą. Tam, kad Juridinių asmenų registras laikinai įtrauktų pavadinimą, būtina nurodyti teisinę formą nusakančius žodžius bei pasirinkti pavadinimą, atitinkantį bendrinės lietuvių kalbos normas, neprieštaraujantį viešajai tvarkai ar gerai moralei ir neklaidinantį visuomenės dėl tapatumo ar panašumo į kitų juridinių asmenų, įregistruotų Juridinių asmenų registre, bei prekių ženklų, įregistruotų prekių ženklų registruose Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje, pavadinimus.

Steigiant įmonę nuotoliniu būdu būtina, kad visi steigėjai ir patalpų, kuriose bus registruojama įmonės (UAB, MB ir kt.) buveinė, savininkas/-ai naudotųsi kvalifikuotais el. parašais.

 

Dėl įmonės steigimo nuotoliniu būdu kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

UAB „Juriscon“

Konstitucijos pr. 23C-109, 08105 Vilnius

Tel. +37061422228

+37060022500

El. p. info@juriscon.lt