Įmonės pavadinimo keitimas

Kiekvienam verslui įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimas yra itin svarbus. Nuo pasirinkto pavadinimo gali priklausyti verslo sėkmė, todėl rinktis pavadinimą reikia labai atsakingai. Kai kurios įmonės su veiklos pradžioje sugalvotu pavadinimu veikia sėkmingai net ir kelis dešimtmečius, tuo tarpu kitos pavadinimus keičia kone kasmet.

Jeigu įmonė (UAB, MB ir kt.) per kelerius metus sėkmės nesulaukė, tuomet galima pasvarstyti apie įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimo keitimą. Kartais pasitaiko, kad dėl nesėkmingo pavadinimo įmonei nepavyksta įsitvirtinti rinkoje.

Įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimo pakeitimą galima atlikti naudojantis sertifikuotu elektroniniu parašu arba dokumentus tvirtinant notaro biure. Įmonės (UAB, MB ir kt.) pavadinimą pakeisite greičiau ir pigiau, jei tai darysite naudodamiesi sertifikuotu elektroniniu parašu. Tačiau, jeigu Jūs nesinaudojate sertifikuotu elektroniniu parašu, mes galime Jums šią paslaugą suteikti. Jums tereikės pasirašyti mūsų parengtą įgaliojimą, o visus kitus veiksmus atliksime mes.

 

Reikalinga informacija ir dokumentai:

  • naujas įmonės (UAB, MB ar kt.) pavadinimas;
  • įmonės (UAB, MB ar kt.) įstatai/nuostatai, išrašas iš Juridinių asmenų registro;
  • įmonės (UAB, MB ar kt.) vadovo paskyrimo dokumentas;
  • įmonės (UAB, MB ar kt.) vadovo vardas, pavardė, asmens kodas;
  • įmonės (UAB, MB ar kt.) dalyvių (akcininkų, dalininkų, narių) duomenys: vardai, pavardės, asmens kodai, deklaruotos gyvenamosios vietos, turimų balsų skaičius. Jeigu juridinio asmens dalyvis yra juridinis asmuo: pavadinimas, kodas, buveinės adresas, juridinio asmens atstovo vardas, pavardė, asmens kodas.
  • įmonės (UAB, MB ar kt.) kontaktai (tel., el. p.).